نمایندگی شیائومی اصفهان

نمایندگی شیائومی اصفهان

نمایندگی شیائومی اصفهان با شعبه های فعال و متعدد در بخش تعمیرات موبایل شیائومی اصفهان در سراسر استان اصفهان آماده خدمت رسانی در مرکز نمایندگی تعمیرات شیائومی اصفهان میباشد، توجه داشته باشید که تمامی خدمات تعمیراتی پذیرش شده در نمایندگی شیائومی اصفهان مطابق با استاندارد های ارائه شده شرکت شیائومی میباشد.

توجه: آدرس و شماره تماس تعمیرگاه نمایندگی مرکزی شیائومی اصفهان در پایین سایت میباشد و میتوانید به صورت حضوری و غیرحضوری تعمیرات گوشی شیائومی خود را به نمایندگی شیائومی اصفهان بسپارید.

تعمیرات موبایل شیائومی اصفهان نیازمند تخصص بالا و همچنین تجهیزات حرفه‌ای دارد همچنین اگر موبایل شیائومی شما به مشکل برخورده است میتوانید گوشی شیائومی خود را به مراکز مجاز نمایندگی شیائومی اصفهان به آدرس و مشخصات پایین با خیال راحت بسپارید.

نمایندگی تعمیرات شیائومی اصفهان آماده ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گوشی‌های برند شیائومی با تخصص و تجهیزات به روز تعمیراتی و همچنین با قطعات اورجینال اصلی شرکتی شیائومی انجام دهد.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان تعمیرات گوشی شیائومی خود را به مراکز متفرقه نسپارید زیرا گوشی‌های شیائومی از سخت‌افزار و نرم‌افزار منحصر به فردی برخوردار است و نسبت به دیگر برندهای گوشی سیستم مجزایی دارد و سپردن تعمیر گوشی شیائومی در اصفهان به مراکز غیر نمایندگی باعث ایجاد مشکلات دیگری در گوشی شیائومی شما خواهد شد.

توجه داشته باشید که تعمیرات گوشی شیائومی در نمایندگی شیائومی اصفهان نه تنها با قطعات اورجینال شرکت صورت می‌گیرد بلکه شامل خدمات فوری تعویضی ما نیز می‌باشد به صورتی که عملیات‌های تعویضی گوشی موبایل شیائومی در مرکز نمایندگی شیائومی اصفهان کمتر از یک ساعت و توسط تعمیرکار متخصص صورت می‌گیرد.

لیست برخی از خدمات افزاری و نرم‌افزاری ارائه شده نمایندگی شیائومی اصفهان به صورت زیر می‌باشد:

خدمات سخت افزاری:
 • تعمیر گوشی خاموش شده
 • تعویض ال سی دی
 • تعویض باتری
 • تعمیر برد گوشی شیائومی
 • تعمیر مشکل شارژ شدن
 • تعمیر مشکل صدا گوشی شیائومی
 • تعویض گلس فنی گوشی شیائومی
 • تعویض هارد گوشی شیائومی
 • تعمیر گوشی آبخورده شیائومی
خدمات نرم افزاری:
 • رفع مشکلات خاموشی گوشی شیائومی
 • رفع مشکل هنگ کردن گوشی شیائومی
 • رفع مشکلات آنتن دهی
 • حدف قفل شیائومی اکانت
 • حذف قفل گوگل اکانت
نمایندگی شیائومی در اصفهان

تعمیر گوشی خاموش شده شیائومی در نمایندگی تعمیرات شیائومی اصفهان

خاموش یا ریاستارت شدن گوشی های شیائومی جز ایرادات شایع در گوشی های شیائومی میباشد به صورتی که بعداز گذشت مدتی از استفاده کردن، گوشی شیائومی به صورت خودکار و بی دلیل خاموش میشود یا بصورت خودکار ری استارت میشود که دلیل این ایراد بیشتر مواقع به برد گوشی شیائومی برمیگردد.
در ادامه دلایل دیگری که باعث خاموش شدن گوشی های شیائومی است را نام میبریم.
خراب بودن باتری گوشی، آب خوردگی ، ضربه و آسیب دیدن برد دیگر دلایل خاموش شدن ناگهانی گوشی اای شیائومی میباشد. همچنین توجه کنید که گوشی شیائومی خاموش شده را حتما به نمایندگی شیائومی اصفهان جهت تعمیر اصولی بسپارید تا با بهترین کیفیت و بصورت تخصصی تعمیر شود.

تعویض ال سی دی شیائومی اصفهان

یکی از خدمات پر درخواست در نمایندگی تعمیرات شیائومی ، تعویض ال سی دی میباشد که افراد با مشکلات متفاوت تصویر و تاچ مواجه می‌شوند که در اثر ضربه و…. اتفاق می‌افتد شما عزیزان می‌توانید خدمات تعویض ال‌سی‌دی گوشی خود را به نمایندگی شیائومی اصفهان بسپارید زیرا در مرکز ما خدمات شما با قطعات اصلی شرکتی انجام می‌شود؛ همچنین کار گوشی شیائومی شما زیر نظر تعمیرکاران آموزش دیده و حرفه ایی انجام میشود.

تعویض باتری شیائومی یکسال گارانتی

باتری موبایل را میتوان از دسته قطعات مهم و مصرفی در گوشی های موبایل دانست البته توجه داشته باشید که باتری در کلیه لپازک الکترونیکی مصرفی میباشد و بعد از گذر مدتی باید تعویض گردد زیرا عمر ان به پایان رسیده است و باید حتما تعویض گردد البته توجه داشته باشید نحوه استفاده شما هم در عمر مفید باتری گوشی تاثیر مستقیم دارد رفتار هایی همچون استفاده از شارژر تقلبی، استفاده از گوشی حین شارژ شدن موبایل، شارژ کردن موبایل صبح تا شب و…. از دلایل خراب شدن باتری گوشی شیائومی میباشد.

بیشتر بخوانید: تعویض باتری گوشی شیائومی

تعمیر مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی

ایا گوشی شیائومی شما دیر سارژ میشود؟ یا قطعی وصلی در حین شارژ شدن دارد؟ اگر چنین مشکلاتی در شارژ شدن گوشی خود دارید میتوانید عیب یابی و تعمیر گوشی خود را به نمایندگی شیائومی اصفهان بسپارید.
مشکل شارژ به چندین سمت مربوط میباشد قسمت هایی همچون سوکت شارژ، مسیر و مدار شارژ ، برد شارژ گوشی ، ای سی شارژ و ای سی تغذیه میباشد در مرکز تعمیرات موبایل شیائومی اصفهان برای تعمیر گوشی شما از قطعات اصلی و همچنین با استفاده از تعمیرکاران خبره کار گوشی شما انجام میشود.

نمایندگی تعمیرات شیائومی اصفهان

تعمیر برد شیائومی در نمایندگی شیائومی اصفهان

از حساس ترین قطعات گوشی شیائومی میتوان به برد گوشی اشاره کرد البته این مورد هم در تمامی قطعات الکتریکی حاکم است و برد از قطعات مهم میباشد. وظیفه برد در هر وسیله الکتریکی متصل کردن قطعات به یکدیگر است و وظیفه مرکزی در گوشی دارد همه چنین دستوراتی که ما به گوشی میدهیم توسط برد انجام میشود. از قطعات موجود در برد میتوان به انواع ای سی ها همچون سی پی یو، ای سی هارد، ای سی تغذیه، ای سی شارژ و خازن و مقاومت های متفاوتی وجود دارد که با وجود مشکل در یکی از قطعات گفته شده، ایجاد اختلال در روند کار گوشی میشود.
نوسانات برق، ضربه خوردن، اب خوردگی گوشی و دیگر دلایل باعث خرابی برد گوشی موبایل میباشد.

توجه: به علت حساسیت بالا برد گوشی پیشنهاد میکنیم که به هیچ عنوام تعمیر برد گوشی خود را به مراکز متفرقه نسپارید زیرا برد گوشی های شیائومی بسیار حساس و پیچیده است و بسیاری از تعمیرگاه های در سطح شهر اطلاعی از روش و طریقه تعمیر اصولی را نمیدانند، پیشنهاد ما سپردن تعمیر گوشی خود به نمایندگی شیائومی اصفهان است.

بیشتر بخوانید: علت سیاه شدن صفحه موبایل شیائومی

تعویض گلس فنی ال سی دی شیائومی اصفهان

گلس فنی گوشی شیائومی قطعه ایی بر روی ال سی دی میباشد که توسط شرکت سازنده گوشی بر روی تاچ ال سی دی نصب میشود که در هنگام ضربه خوردن ابتدا گلس اسیب ببیند و سپس تاچ و ال سی دی، گلس فنی از کیفیت و ضخامت قابل قبولی برخوردار است و در بسیاری از ضربات وارد شده به ال سی دی ابتدا به گلس وارد میشود که این گلس فنی قابل تعویض است. توجه داشته باشید که گلس فنی ال سی دی قابل تعویض است و نیازمند تجهیزات و تخصص بالایی دارد.
ما در نمایندگی تعمیرات شیائومی اصفهان از تجهیزات بروز و پیشرفته ایی استفاده میکنیم و تعویض گلس گوشی شیائومی شما را با تخصص و ضمانت انجام میدهیم.

توجه کنید که تعویض گلس فنی گوشی شیائومی را به هر مرکز تعمیراتی نسپارید زیرا صفحه نمایش گوشی های شیائومی بسیار حساس میباشد و پیشنهاد ما سپردن تعمیر گوشی خود به نمایندگی مرکزی شیائومی اصفهان بسپارید تا از کیفیت و قطعات اصلی استفاده شود.

تعویض هارد گوشی شیائومی در اصفهان

از علائم خرابی هارد گوشی شیائومی میتوان به خاموش شدن ناگهانی، هنگ کردن گوشی شیائومی، ریست شدن گوشی شیائومی، هنگام ریست شدن گیر کردن گوشی روی لوگوی شیائومی اشاره کرد زیرا ای سی هارد جز قطعات حساس و مهم است و وظیفه حفظ و نگه داری از اطلاعات شخصی ما را دارد همچنین ضربه، ابخوردگی، نوسانات برق و اتمام عمر ای سی هارد را میتوان دلایل خرابی دانست.

توجه: به علت حساسیت و ظرافت برد های گوشی شیائومی پیشنهاد میکنیم که اگر هر یک از علائم گفته شده را در گوشی خود مشاهده کردید حتما به نمایندگی شیائومی اصفهان به آدرس دقیق پایین سایت مراجعه کنید تا با قطعات اورجینال شرکتی و با ضمانت کیفیت گوشی شما تعمیر و قابل استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید: تعویض هارد گوشی شیائومی

نمایندگی شیائومی اصفهان

تعمیر مشکلات صدا اسپیکر و میکروفون شیائومی

اگر با ضعیف شدن صدای گوشی خود را خش خش کردن اسپیکر گوشی خود رو به رو شدین یا در حین تماس صدای شما رد و بدل نمیشد مشکل از میکروفون و اسپیکر گوشی شما است میبایست قطعه گوشی شما تعویض گردد، دلایل خرابی اسپیکر و میکروفون گوشی شما ضربه فشار یا رطوبت دیدن گوشی است همچنین اتصالی در خوده قطعه نیز میتواند باعث وجود این مشکلات شود.

توجه: پیشنهاد میکنیم که مشکلات صدا گوشی شیائومی خود را به تعمیرگاه های متفرقه نسپارید زیرا تنوع قطعات غیر اصلی در بازار بسیار زیاد شده است و تنها در نمایندگی شیائومی اصفهان میتوانبد قطعات اصلی گوشی خود را پیدا کنید همچنین با تعویض قطعه اصلی گوشی شما همانند روز اول با همان کیفیت تعمیر میشود. آدرس دقیق و شماره تماس تعمیرگاه مرکزی شیائومی در قسمت پایین سایت میباشد.

تعمیر گوشی شیائومی آبخورده در نماینگی تعمیرات شیائومی اصفهان

رطوبت و آب قاتل برد گوشی میباشد زیرا جریان الکتریکی در برد گوشی وجود دارد و باعث اتصالی در مسیر و ای سی های گوشی میشود و در نتیجه باعث سوختن قطعات روی برد و خاموشی گوشی شیائومی میشود. توجه: پیشنهاد ما در زمان افتادن گوشی در آب این است که گوشی خود را خشک کرده و سریعا به نمایندگی تعمیرات شیائومی اصفهان بسپارید. پیشنهاد میکنیم که گوشی آب خورده خود را به تعمیرگاه های مجاز نمایندگی شیائومی (آدرس پایین سایت) جهت تعمیرات موبایل شیائومی بسپارید.

 

24 در مورد “نمایندگی شیائومی اصفهان”

 1. فرهاد احمدی

  سلام
  گوشی9t128دارم یک وزن شارژ خالی میشه.
  برای شارژ کردن باید گوشی را ری استارت یا خاموش روشن کنم تا شارژ بپزید.
  بدلیل وجود اطلاعات شخصی تا باحال به تنظیمات کارخانه برنگردانده ام.پیشنهادتان چیه تشکر.

 2. عباس پورمحمد ششکل

  سلام گوشی Poco X3 Pro هست بردشارژ گوشی رو دادم تعمیرگاه متفرقه درست کردن بعد آپگرید کردم به اندرید12 بعد چند وقت یکبار گوشی داخل برنامه های اینترنتی بودم که گوشی خطا سیستمی داد تایید زدم آمد بیرون چند بار خطا زد ریستارت کردم خوب شد تا چند وقت پیش هم به وای فای می‌خواهم وصل کنم باید چند بار وای فای گوشی رو خاموش روشن کنم بعد اینکه وصل میشه میرم تو برنامه اینترنتی یا بازی کالاف دیوتی صفحه قفل میشه که کلید خاموش را میزنم بعد یک دقیقه عمل می‌کنه یا خطا سیستم گوشی میده یا خطا میانی کاربر جواب نمی‌دهد. را میده تایید میزنم میاد بیرون بعضی وقتا که داغ کنه گوشیم خاموش روشن می‌کنه

 3. سلام خسته نباشید
  من گوشیم ردمی نوت 12 پرو 5 جی هستش
  باتریش زود خالی میشه
  بخاطر باتریشه؟

 4. سلام وقت بخیر تایم کاری و روزایی که باز هستین رو بفرمایید. آدرس همین که پایین سایت هستش؟

  1. نمایندگی شیائومی

   سلام عرض ادب
   به غیر از روز های تعطیل از ساعت 9 صبح تا 1 و عصر از 4 تا 9 شب هستیم. بله آدرس پایین سایت میباشد.

 5. محمدزاده

  سلام برای تعمیر موبایل مزاحم شدم.
  موبایل من یه کم سمت دکمه پاور تقریباً یک میل خم خورده.
  و مدل گوشیم redmi note 12 pro 5g هست.
  کی بیام خدمتتون برای تعمیر؟

 6. شما قطعات موبایل هم برا فروش دارید ؟
  یه حس گر اثر انگشت poco m5 میخواستم. خواستم بدونم اگه دارید از شاهین شهر هستم که بیام خدمتتون

 7. سلام ببخشید گؤشی پوکو گرفتم الان شارژ نمیشه چطور میتونم به نمایندگی مراجعه كنم
  تعمیرگاه توی محلمون هست اما فقط میخواستم بیارم نمایندگی انجام بدن برام

  1. نمایندگی شیائومی

   سلام جناب عزیزی بله تشریف بیارید در خدمتتون هستیم. آدرس و شماره تماس پشتیبانی در پایین همین صفحه میباشد.

 8. گوشی من مدل شیائومی مدل رد می نوت ۱۲ پرو پلاسه مشکل پیدا‌کرده تایم ندارم بخوام خودم بیام. میتونم با پیک براتون بفرستم مشکلی نداره؟

 9. مصطفی طاهری

  سلام وقتتون بخير.. امروز مغازه تشریف دارید من گوشیمو بیارم؟ پوکو ایکس تری هست ال سی دی شکسته
  من از شاهین شهر میام شما تا ساعت چند هستید؟ تایم کاریتون به چه صورته؟

  1. نمایندگی شیائومی

   سلام بله تشریف بیارید. تمامی قطعات موجود داریم. تایم کاری ما از 9 صبح تا 1 و عصر از 4 تا 8 شب درخدمتتون هستیم.

 10. محمدخبازیان

  با سلام خدمت جنابعالی بنده يه گوشی شیائومی دارم تاچ ال سی دی شکسته ؟؟ السیدی پوکو موجود دارید در نمایندگی شیائومی اصفهان ؟

  1. نمایندگی شیائومی

   سلام بله تمامی قطعات موجود است. حضورا تشریف بیارید درخدمتیم

 11. سلام و خسته نباشید گوشی بنده ناگهانی توی بازی خاموش شد و بعد از فشردن دکمه خاموش و روشن به زحمت روشن شد و چندین مرتبه صفحه سفید و برفکی شد
  سرچ کردن نمایندگی شیائومی در اصفهان شمارو برام اورد
  بنظرتون مشکل از کجا هست و با درست کردن اطلاعاتم باقی میماند یا پاک میشن؟

  1. نمایندگی شیائومی

   سلام نیاز به بررسی دارد. خیر در مرکز ما با اطلاعات انجام میدیم.

  1. نمایندگی شیائومی

   اصفهان ، خیابان بزرگمهر ، نرسیده به میدان احمداباد ، نبش خیابان مفتح، مجتمع موبایل بزرگمهر ، طبقه پایین ، فروشگاه شیروانی
   09132063697

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا