کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی

کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی

در این مقاله به موضوع کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی میپردازیم، گاهی اوقات پیش می آید که دکمه های گوشی شما شکسته یا گیر کرده و دچار مشکل می شود و حتی نمیتوانید گوشی را روشن کنید یا صدا را کم و زیاد کنید و با مشکل کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی مواجه می شود. دلیل افزایش و کاهش خودکار صدای گوشی های شیائومی یکی از چالش های جدی کاربران شیائومی است; این مشکل در تمامی گوشی های شیائومی ممکن است رخ دهد و محدود به مدل خاصی نیست. دلایل زیادی برای کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی در گوشی شیائومی وجود دارد، اما نگران نباشید، در بسیاری از موارد این مشکل به راحتی قابل حل است. در مقاله از وب سایت نمایندگی تعمیرات شیائومی به راهکارهای خرابی دکمه و دلیل کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی پرداخته شده است.

بیشتر بخوانید: علت کم و زیاد شدن نور صفحه شیائومی

دلیل زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی چیست؟

دلایل زیادی میتواند باعث این مشکل شود، در ادامه برخی از دلایل را بیان خواهیم کرد:

  1. پوشش محافظ گوشی مناسب نیست
  2. اتصال دکمه های کم و زیاد به دلیل رطوبت
  3. دکمه پایین و بالا در اثر ضربه گیر کرده است
  4. مشکلات نرم افزاری
  5. تاچ گوشی خراب است و تاچ به صورت خودکار کار می کند
  6. اتصال در مسیر ولوم روی برد گوشی

بیشتر بخوانید: تعویض ال سی دی گوشی شیائومی

در اکثر مواقع علت خرابی و کم و زیاد شدن خودکار گوشی شیائومی چیست؟

با توجه به تجربه و گزارش پرسنل خدمات نمایندگی شیائومی، در اکثر موارد خرابی ناشی از اتصال دکمه ولوم است و این مشکل در اثر رطوبت، جرم یا ضربه ایجاد می شود و تنها راه حل فلت ولوم و پاور را تعویض کنید که با هزینه کم قابل تعمیر است.

همچنین بخوانید: علت خاموش شدن گوشی پوکو x3

علت کم و زیاد شدن خود به خود شیائومی

راه حل های کم و زیاد شدن خودکار صدای گوشی های شیائومی چیست؟

تلفن همراه را ریستارت کنید

در برخی موارد به خصوص در گوشی های شیائومی ممکن است گوشی شما باگ های نرم افزاری داشته باشد و باعث شود گوشی شما خوب کار نکند اما شاید با خاموش و روشن کردن گوشی مشکل کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی به راحتی حل شود.

بازگشت به تنظیمات کارخانه

اگر خاموش و روشن کردن در مرحله اول مشکل را حل نکرد، احتمالاً گوشی شما به ویروس های نرم افزاری آلوده شده است و تنظیم مجدد کارخانه می تواند به شما در حل مشکل کمک کند.

بیشتر بخوانید: دلایل باد کردن باتری شیائومی

دکمه ها را تمیز کنید

خیلی اوقات پیش می آید که گوشی شما با خاک پوشانده شود، زیرا امروزه همه جا گوشی داریم و به همین دلیل کثیفی و گرد و غبار وارد گوشی می شود، می توانید با سوزن و گوش پاک کن یا با احتیاط با مسواک شروع کنید. سعی کنید کلیدهای گوشی را تمیز کنید اما مراقب باشید به گوشی آسیبی وارد نشود، این راه حل نیز می تواند مشکل شما را حل کند.

دکمه ها را یکی پس از دیگری فشار دهید

اگر دکمه‌های گوشی شما گیر کرده و از موقعیت طبیعی خود خارج شده‌اند یا دارای فرورفتگی‌هایی هستند که اغلب هنگام ضربه زدن یا افتادن گوشی گیر می‌کنند، می‌توانید شانس خود را با چند فشار متوالی امتحان کنید. این است که امکان حل مشکل کم است و باید برای تعمیر تماس بگیرید، اما ممکن است راه حل مشکل شما باشد.

بیشتر بخوانید: علت خاموش روشن شدن گوشی شیائومی

کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی

راه حل نهایی تعویض دکمه ها توسط تعمیرکار است

اگر در نهایت نتوانستید با استفاده از راه حل ها مشکل خود را حل کنید، باید گوشی خود را به تعمیرگاه بفرستید تا با بررسی دقیق مشکل و تعویض دکمه های پاور و ولوم گوشی با مراجعه به نمایندگی به شما کمک کنند. همچنین می توانید به راحتی و در مدت زمان بسیار کوتاهی مشکل گوشی شما را حل کنند.

گاهی اوقات مشکلاتی که در تلفن های همراه ایجاد می شود می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، اما ممکن است همیشه آن طور که انتظار می رود پیش نرود، مثلاً مشکل از کار افتادن دکمه پاور و ولوم ممکن است به دلیل خرابی مسیر و آی سی های آن و یا حتی ای سی cpu گوشی، پس همیشه نمی توان از ظاهر دقیق مشکل مطمئن شد و پس از بازکردن گوشی باید تمامی قطعات به خوبی بررسی شوند تا با عیب یابی دقیق مشکل برطرف شود.

مدت زمان تعمیر مشکل کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی چقدر است؟

در مرکز نمایندگی تعمیرات شیائومی ما خدمات تعمیری بصورت فوری انجام میگیرد همچنین مشکل کم زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی نیز جز خدمات تعمیر فوری ما میباشد و بصورت تضمینی این مشکل را حل میکنیم.

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات گوشی های شیائومی

در نمایندگی شیائومی تنها قطعات اورجینال شرکتی موجود میباشد و قطعات غیر اصلی به هیچ عنوان در گوشی های تعمیری استفاده نمیکند. فلت پاور و تعمیر گوشی شیائومی در نمایندگی شیائومی را انجام میدهیم.

تعمیرات تخصصی همراه با تیم حرفه در نمایندگی

در نمایندگی مرکزی ما بخش تعمیرات تشکیل شده از تیم حرفه در زمینه تعمیرات گوشی های شیائومی میباشد که مطابق با اصول ارائه شده شرکت شیائومی مشغول به کار هستند، پیشنهاد ما به شما این است که به هیچ عنوان گوشی شیائومی را به تعمیرگاه های متفرقه نسپارید زیرا اطلاعی از نحوه و ساختار گوشی های شیائومی ندارند و باعث خسارت های زیادی خواهید شد.

سپردن تعمیر به نمایندگی تعمیرات شیائومی

در نمایندگی مرکزی ما خدمات تعمیری گوشی شیائومی طیف بسیار گسترده ایی دارد که از قطعات تعویضی تا تعمیر تخصصی روی برد گوشی های شیائومی نیز میباشد، در مرکز ما مشکل کم و زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی بسیار پذیرش شده است و همگی رفع مشکل شده اند زیرا قطعات اصلی و تعمیرکاران حرفه ما در نمایندگی این امر را میسر کرده است.

توجه: در حال حاضر خدمات تعمیراتی ما تنها در نمایندگی مرکزی پذیرش میشود. شما عزیزان میتوانید بصورت حضوری و یا ارسال پستی و یا تیپاکس از خدمات ما استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا